Wynajem Smartów

Cena dotyczy dwóch samochodów i obejmuje 5 godzin wynajmu, dowóz i odbiór w promieniu 20 km od Wrocławia. Zazwyczaj jeden podstawiany jest pod dom Pana Młodego drugi zaś pod dom Pani Młodej. W momencie odbioru autka oddajemy całkowicie do Waszej dyspozycji. Przy dalszych odległościach lub dłuższym czasie wynajmu ceny ustalane są indywidualne.

Cena od 1700 zł
Wynajem Smartów wraz z szoferami

Cena dotyczy dwóch samochodów i obejmuje 5 godzin wynajmu wraz z kierowcą przypisanym do każdego z aut. Profesjonalni i szykowni kierowcy zawiozą Was wszędzie w promieniu 20 km od Wrocławia. Z reguły trasa przejazdu to odbiór z domu, przyjazd pod kościół, salę weselną, sesję zdjęciową.

Cena od 1900 zł
Wypożyczenie zestawu ozdób

Oferta obejmuje wypożyczenie oraz montaż i demontaż samych ozdób do samochodów. Ozdoby najlepiej prezentują się na SMARTach, ale bez przeszkód można je zamontować do innych samochodów. W skład zestawu wchodzą: cylinder, mucha, usta, korona wraz z welonem oraz rzęsy i tablice rejestracyjne.

Cena od 150zł/h
Wynajem Smartów na sesje zdjęciowe


Niewątpliwie Smarty uwiecznione na filmie czy zdjęciach sprawią, iż po wielu latach z uśmiechem będziecie wspominać podróż w dniu Ślubu. Proponujemy zatem wynajem samochodów do zdjęć.


Cena od 150zł/h
Najatrakcyjniejsze ceny w pakietach!
Wynajem do Ślubu + sesja zdjęciowa
w inny dzień.
Do każdego zamówienia tablice rejestracyjne
z Waszymi imionami
GRATIS!

copyright © 2013 Samochody do ślubu - Wrocław